Koupání - Skály Tisá

 

Tisá a její okolí nabízí několik možností přírodního koupání v rybnících. Zaplavejte si v rybníku Kačák v Tisé, ve Stříbrném rybníku v Krásném lese na Petrovicku, nebo si vyberte rybník Libouchec. Přírodní koupaliště Varvažov nabízí pozvolný vstup do vody z pískové pláže obklopené stromy a leží směrem na Telnici z města Ústí nad Labem. Další přírodní koupaliště leží u obce Habrovice a Chabařovice. V Habrovicích je označena část vody pro děti, část na koupání je ohraničena bójemi – za ní jezdí šlapadla a lodičky. Jde o travnatou pláž. Chabařovice mají částečně pískovou a částečně travnatou pláž a vymezen je prostor ve vodě pro neplavce. Najdete tady skákací můstek, skluzavku.

Jestliže upřednostňujete bazény, vydejte se do Ústí nad Labem a Děčína.

 
Aquapark Děčín

Aquapark Děčín, České ŠvýcarskoPlavání, sportování a dovádění si užijete v plaveckém areálu Děčín dostatek. Moderní komplex má vnitřní a vnější část. Venku využijí děti brouzdaliště, klouzačky, vodopád, beach volejbalové hřiště a plavecké bazény. Krytá část má tři tobogány, vodní hřib, divokou řeku, saunu i spinningová kola.
Adresa: DC Relax s.r.o., Oblouková 1400/6, 405 01 Děčín
Telefon: 412 704 211 – 212
E-mail: bazen@dcrelax.cz
Web: http://www.dcsportovni.cz/

 

Plavecký areál Klíše

Plavecký areál KlíšeNa Klíši je k dispozici krytý bazén a rovněž venkovní termální (letní) bazén. Pro děti je zde dětský bazén, sauny, fitness centrum, dál padesát metrů dlouhý bazén a exceletní skokanský můstek z 10 m vysoké věže pro odvážlivce.
Adresa: U koupaliště 11, 400 01 Ústí nad Labem
Telefon: 475 601 419
Web:http://www.msul.cz/index.php/cs/m-koupani-cs/m-klise-cs


Dále si můžete zaplavat v termálním koupališti Brná, kde mají několik termálek, dětské brouzdaliště, tobogán, minigolf a hřiště na plážový volejbal.

Dobrou vodní relaxaci doporučujeme též v aquacentru Teplice, kde najdete sportovní bazén s termální vodou, relaxační bazén s tobogánem, perličkami a  masážními tryskami  a pro děti brouzdaliště s vodním hřibem. K aktivnímu odpočinku využijte tři kurty na squash, fitness centrum nebo miniaturní golfové hřiště. Web: www.aquacentrum-teplice.cz